Ogarniamprad.pl

Prąd budowlany

Budujesz dom? Gratulujemy!

Tak, to zupełnie wyjątkowy czas gdy możemy realizować marzenia o swoim miejscu na ziemi. A może rozpoczynasz firmową inwestycję otwierającą nowe możliwości?
Z pewnością będziesz potrzebował prądu prawda? Czy wiesz, że standardowo prąd budowlany może kosztować nawet 470 zł za MWh? Dodatkowo zapłacisz jeszcze 15 zł za miesiąc bez względu na to czy będziesz go używał czy nie (opłata handlowa).


Ogarnij z nami ten temat !

Nie przepłacaj na samym starcie Twojej inwestycji.


Dołącz do nas i przekonaj się sam.

Rozpocznij rejestrację


Opinie Klientów

Witajcie,

W ostatnich dniach zgłaszają się do nas Klienci biznesowi Enea w sprawie pisma, dotyczącego podwyżki cen energii.
Sprzedawca informuje w nim, że w związku z sytuacją rynkową podnosi stawkę za MWh z dniem 01.02.2020 r. (zdarzają się przypadki, że nawet do 470 zł/netto MWh w przypadku taryfy C11).

    Oczywiście nie możemy pozostać obojętni na tę sytuację i dlatego przygotowaliśmy kompleksową usługę ratowania "przyzwoitych cen".

Taryfa :
C11 - 353,85 zł/netto MWh,
C12 - Strefa I - 387,82 zł/netto MWh, Strefa II - 330,43 zł/netto MWh,
C12B - Strefa I - 373,02 zł/netto MWh, Strefa II - 277,3 zł/netto MWh,
C21 - 349,92 zł/netto MWh.

W czym pomagamy:

* Przygotujemy dla Ciebie wypowiedzenie zgodne z pismem jakie otrzymałeś, które wystarczy, że podpiszesz i wyślesz do Enea.
* Do końca okresu wypowiedzenia (najczęściej będzie to koniec kwietnia) pozostaniesz na obecnych cenach.
* Od 1 maja 2020 do końca 2021 r., będziesz mógł cieszyć się dobrą ceną energii z gwarancją jej niezmienności do końca kontraktu.

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy a my zadzwonimy do Ciebie by pomóc załatwić sprawę szybko, bezpiecznie i skutecznie.

Do usłyszenia :)