Ogarniamprad.pl

Poznaj opinie innych – uzytkownicy

Opinie użytkowników:

Mieszkanie na rynku pierwotnym

5,0 rating
3 maja 2018

Dzień dobry.
Ostatnio podpisałem umowę z nowym sprzedawcą po wylicytowaniu na aukcji – nastąpiła zmiana sprzedawcy i jestem bardzo zadowolony z tej zmiany.
Wkrótce będę przeprowadzała się do nowego mieszkania – rynek pierwotny. Czy jest też możliwość dołączenia do aukcji, jeżeli nie miałem tam żadnego sprzedawcy do tej pory i dopiero będę załatwiał umowę dystrybucji, a co do sprzedaży chciałbym dołączyć do licytacji.
Czy licytacja jest tylko przy zmianie sprzedawcy.

Łukasz Ślusarz

Odpowiedź od Ogarniamprad.pl

Dzień dobry,
Oczywiście można formalnie od razu podpisać umowy rozdzielone – najpierw z nowym sprzedawcą a następnie z dystrybutorem, ale z uwagi na możliwość wystąpienia utrudnień po stronie dystrybutora (dystrybutorzy choć są oddzielnymi przedsiębiorstwami to jednak są pionowo skoncentrowani i działają w grupach kapitałowych ze sprzedawcami i/lub wytwórcami więc dbają o swój grupowy interes nie zawsze stosując w pełni zasadę zachowania konkurencyjności) polecamy inne rozwiązanie. Radzimy podpisać umowę kompleksową na sprzedaż i dystrybucję na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Proszę zwrócić uwagę, aby nie była to żadna promocja i umowa na czas określony. Wtedy będzie można ją swobodnie w następnym miesiącu po podpisaniu wypowiedzieć i zmienić na warunki nowego sprzedawcy. Różnica w czasie nie jest duża, a praktyka pokazuje, że zawieranie umowy na nowy punkt poboru w takiej formule jest sprawniejsze.
Pozdrawiam,
Danuta Staniszewska

Polecam

5,0 rating
20 listopada 2017

Polecam.Zmieniłem sprzedawcę prądu 2 razy- zmiany w obu przypadkach przebiegały pomyślnie.

Just$

Zadowolona

5,0 rating
7 października 2017

Dziękujemy za pomoc i możliwość zmiany sprzedawcy z Ogarniamprad.pl, płacę mniej więc mogę potwierdzić – to się opłaca 🙂

Aneta

Rewelacyjnie

5,0 rating
3 czerwca 2017

Zacznę od tego, że bardzo podoba mi się Wasza inicjatywa, zawsze jest
miło urwać coś z rachunków…

Przemysław Fojcik

Zadowolony

5,0 rating
22 kwietnia 2017

Z obecnego sprzedawcy jestem bardzo zadowolony więc była to korzystna zmiana!

Jakub K

Jesteś zadowolony z platformy? Masz uwagi? Zostaw Nam również swoją opinię!


Wpisując swoje dane oraz klikając „Prześlij opinię” wyrażasz zgodę na wyświetlanie Twojej opinii na stronie Ogarniamprad.pl.


Opinie Klientów