Ogarniamprad.pl

Aktualności Czwartek, 15.03.2018

Ogarniamprad.pl zwycięzcą konkursu StartUp Europe Awards 2017 w kategorii Energia

Wielkie wyróżnienie !

Właśnie odebraliśmy dyplom za najlepszy polski projekt StartUp Europe Award 2017 w kategorii Energia. Cieszymy się bardzo, bo jest z czego!

StartUp Europe Awards, nazywany także „Eurowizją dla start-upów” jest przedsięwzięciem powstałym z inicjatywy Komisji Europejskiej i fundacji Finnova, wspieranym przez przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, przewodniczącego Komitetu Regionów, wiceprzewodniczącego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz kilku członków Parlamentu Europejskiego. Celem konkursu jest promowanie zrównoważonego rozwoju na poziomach narodowym, regionalnym oraz lokalnym. Kreuje on także sieć kontaktów, która inspiruje i pomaga lokalnym start-upom stać się zauważalnymi, dzięki czemu mogą promować swoje usługi i produkty na poziomie globalnym.

Konkurs wyłania zwycięskie projekty w 18 różnych kategoriach. W edycji 2017 oprócz Polski, wzięło udział 17 innych europejskich krajów: Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Luksemburg, Macedonia, Portugalia, Rumunia, Hiszpania i Ukraina.

Kategoria Energia nagradza najlepsze inicjatywy, działające w projektach związanych z rozwojem zrównoważonych i wydajnych modeli energetycznych, które bazują na odnawialnych źródłach energii, a także rozwoju i transferze technologii w dziedzinie energii odnawialnej. Kluczowym aspektem w tej kategorii jest innowacyjność oraz oryginalność kandydujących start-upów.

Ta nagroda jest dla nas szczególnie cenna. Potwierdza, że nasze działania mobilizujące „Kowalskich” i mniejsze firmy do aktywnego korzystania z prawa do zmiany sprzedawcy jest traktowany jako kluczowy czynnik napędowy zrównoważonego rozwoju świata o zerowej emisji.

Dziękujemy Naszym wszystkim Użytkownikom. Dziękujemy i gratulujemy całemu zespołowi Ogarniamprad.pl.

Jesteśmy dumni z nagrody i idziemy dalej!

 

Ogarniamprad.pl
Ogarniamprad.pl

Opinie Klientów