Ogarniamprad.pl

Oferta dla domu
Prawo do zakupu prądu i gazu od wybranego przez siebie sprzedawcy ma każdy odbiorca energii, który jest właścicielem przyłącza.

Najskuteczniej korzystają z tego firmy, są w stanie płacić nawet po kilkadziesiąt zł mniej za tę samą megawatogodzinę energii. Podkreślmy, tę samą, bo zarówno prąd jak i gaz jako towar nie różnią się w powszechnym odbiorze jakością tylko ceną. Natomiast mniejszym odbiorcom brakuje argumentów negocjacyjnych, bowiem o cenie zasadniczo decydują 2 parametry: wolumen zużycia (ilość prądu jaką zużywamy w ciągu roku) i profil zużycia (ilość prądu zużywana w godzinach szczytowych i pozaszczytowych).

Dlatego powstaliśmy, aby wspierać i ułatwiać naszym użytkownikom zakup prądu i gazu.

U nas wszystko jest proste, wygodne i bezpieczne. System kumuluje wolumeny prądu i gazu w grupy profilowe i wystawia na aukcje, co umożliwia sprzedawcom licytacje po niższych cenach, a Tobie daje oszczędności. W wyniku zdalnej rejestracji system dynamicznie przypisze Twoje zużycie do odpowiedniego profilu i wskaże dostępne licytacje. Sam/a jednak musisz zadecydować, czy chcesz dołączyć do licytacji i wybierasz odpowiedni moment.
Oferujemy 24h/7 dostęp do najbardziej konkurencyjnych sprzedawców, najniższych cen rynkowych i transparentnych warunków umów. Dołączenie do aukcji nie jest zobowiązaniem do zmiany sprzedawcy, który wygra licytację.


Zainteresowanym pomagamy podejmować decyzje w zakresie przechodzenia na własne źródła wytwórcze.

Bezpiecznie, skutecznie i szybko!Oferta dla domu


Prąd


Prąd budowlany


Gaz


FotowoltaikaAktualne ceny na aukcjach sprzedawców

  • G11
  • G12
  • W-1.1
  • W-2.1
  • W-3.6

Podane ceny są cenami brutto.Współpracujemy z

 


Opinie Klientów