Ogarniamprad.pl

Kupujemy prąd dla przedsiębiorczego dewelopera
Porady i ciekawostki2:50 min Czwartek, 11.05.2017

Kupujemy prąd dla przedsiębiorczego dewelopera

Dziś, w kolejnej z cyklu historii naszych Klientów, opowiemy o deweloperze z Trzebnicy, który dbając o rachunki za prąd i gaz swoich przyszłych Klientów, skorzystał z możliwości jakie dają grupowe zakupy energii.

Zacznijmy od początku. Zgłosił się do nas jeden z deweloperów, działający na rynku dolnośląskim nieprzerwanie do 2004 roku, zajmujący się przygotowaniem i realizacją inwestycji związanych z budownictwem mieszkaniowo-usługowym. Deweloper realizuje zarówno budynki wielomieszkaniowe, osiedla jak i kamienice mieszczańskie. Firma, dla jednej ze swoich nowych inwestycji, poszukiwała bowiem możliwości, które pomogłyby zwiększyć jeszcze bardziej jej atrakcyjność w oczach potencjalnych Klientów, zainteresowanych zakupem mieszkania. Po dokładnej analizie możliwości firma zdecydowała się na to by zapewnić wszystkim obecnym i przyszłym mieszkańcom konkurencyjne ceny energii, obniżając opłaty za prąd i gaz. Faktycznie wizja niskich opłat jest postrzegana jako dodatkowy czynniki, który przyspiesza decyzję potencjalnego Klienta o zakupie mieszkania, a dla dotychczasowego Klienta jest wyrazem troski o jego potrzeby mieszkaniowe, które nie kończą się jedynie na zakupie mieszkania.

W tę ideę doskonale wpasowała się nasza platforma, na której deweloper mógł przeprowadzić licytacje na grupowy zakup prądu i gazu dla wszystkich mieszkań z udziałem wiarygodnych sprzedawców.

Jak to bywało w przypadku innych naszych Klientów, również i tym razem poprowadziliśmy całościowo proces zmiany sprzedawcy. Składał się on z kilku kroków – licytacji na platformie, finalizacji/podpisania umów, pieczy nad płynnością procesu zmiany sprzedawcy. W ramach pierwszego kroku pomogliśmy Klientowi w rejestracji na platformie i dołączeniu do wybranych, zgodnych z jego taryfami, licytacji. Przyznaliśmy mu dedykowanego opiekuna, który nie tylko wprowadził ich  w nasz model funkcjonowania, a również odpowiadał na bieżąco na pytania związane z warunkami korzystania naszych usług oraz specyfiką procesu zmiany sprzedawcy. Po dołączeniu do aukcji sprzedawcy energii zarejestrowani na naszej platformie, w niedługim czasie zaproponowali atrakcyjne ceny prądu i gazu. Następnym krokiem było podpisanie przez Klienta umowy z nowym sprzedawcą i upoważnienie go pełnomocnictwem do wypowiedzenia umowy z dotychczasowym sprzedawcą. Tak jak w przypadku innych naszych aukcji, również i tym razem cała procedura odbyła się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Finalnie, dzięki skorzystaniu z naszej platformy, udało się wygenerować oszczędności rzędu kilkunastu tysięcy złotych rocznie.

Podpisanie umowy nie było jednak końcem naszej współpracy. Do dziś pozostajemy w kontakcie z deweloperem, doradzając już nie tylko jemu, ale także bezpośrednio  jego mieszkańcom, aby utrzymać dotychczasowe ceny energii na konkurencyjnym poziomie.

W Ogarniamprad.pl zaoszczędziliśmy już dla naszych klientów blisko 4,8 mln złotych, a 93% osób, które skorzystały z naszej platformy, przystępuje ponownie do grupowych aukcji prądu wraz z końcem okresu trwania dotychczasowych umów. Jeśli tak jak bohater naszej dzisiejszej historii jesteś deweloperem, czy też zarządcą nieruchomości i zależy ci na tym by stale poprawiać warunki mieszkaniowe swoim podopiecznym, to zachęcamy Cię byś pomyślał o obniżeniu rachunków za prąd i gaz właśnie w ramach grupowych lub profilowanych zakupów energii, które możemy przeprowadzić na naszej platformie. Skontaktuj się z nami.

 

Ogarniamprad.pl
Ogarniamprad.pl

Opinie Klientów