Ogarniamprad.pl

Jak to działa

Jak działa Ogarniamprad.pl?

Prawo do zakupu energii elektrycznej i gazu od wybranego przez siebie sprzedawcy ma każdy odbiorca energii. Niemniej, najskuteczniej korzystają dziś z niego duże firmy przemysłowe i jednostki samorządu terytorialnego. One są w stanie płacić nawet po kilkadziesiąt zł mniej za za tą samą MWh energii. Podkreślamy tą samą, bo zarówno prąd jak i gaz jako towar nie różnią się w powszechnym odbiorze jakością tylko ceną. Mniejszym odbiorcom brakuje argumentów negocjacyjnych, bowiem o cenie zasadniczo decydują 2 parametry: wolumen zużycia (ilość prądu jaką zużywamy w ciągu roku) i profil zużycia (ilość prądu zużywana w godzinach szczytowych i pozaszczytowych). Dlatego powstaliśmy! → przeczytaj o Nas

1.

Każdy odbiorca prądu i gazu – domowy czy firmowy – ma prawo wybierać od kogo je kupuje i za ile. Aby nie szukać samemu spośród ponad 30 aktywnych sprzedawców wystarczy się zarejestrować na ogarniamprad.pl i wybrać jedną z opcji utworzenia darmowego konta: dla Niecierpliwych (należy samemu wypełnić formularz na podstawie faktury) lub dla Wygodnych (należy przesłać fakturę). Konto jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Ostatecznie to Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystasz z oferty.

Platforma ogarniamprad.pl profiluje i kumuluje zużycie naszych użytkowników w paczki i wystawia je na aukcjach. Licytują tylko wiarygodni sprzedawcy. Ceny na licytacjach w czasie rzeczywistym mogą tylko spadać. Aby wziąć udział w aukcji należy dołączyć do licytacji. Resztą zajmujemy się my. Dla naszych użytkowników usługa jest bezpłatna, a wynagrodzenie wliczone jest w cenie licytowanej MWh.

2.

Im większa grupa, tym taniej. Sprzedawcy, konkurując między sobą, licytują stawki w dół. Opłaca im się sprzedawać więcej energii za niższą cenę. W domu można w ten sposób obniżyć rachunki za prąd średnio o 50-250 zł rocznie, niektórzy z „dobrym profilem” (tzn. zużywają więcej w nocy niż w ciągu dnia) nawet 600 zł. W przypadku firm oszczędności wynoszą często tysiące zł.

3.

Załóż darmowe konto!

Chcesz, abyśmy bezpłatnie skontaktowali się z Tobą osobiście?
Wypełnij poniższy formularz:


Wpisując swoje dane oraz klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt mailowy lub telefoniczny ze strony Ogarniamprad.pl i usługach zgodnie z Polityką prywatności.
Wyślij

Opinie Klientów