Ogarniamprad.pl

Fotowoltaika

Nie trać pieniędzy na przewymiarowaną instalację
i zostań prosumentem na 100 % !

Tylko z Ogarniamprad, instalacja fotowoltaiczna z bilansowaniem 1:1.
Masz 100% energii z instalacji do wykorzystania.
Fotowoltaika od ogarniamprad toNajlepsze podzespoły z 15 – letnią gwarancją

Certyfikowane podzespoły z nawet 15 letnią gwarancją producenta i 25 letnią gwarancją na liniowy spadek mocy, to podstawa nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz najlepsze podzespoły o najwyższej wydajności, efektywności i bezawaryjności.


Fachowa obsługa

Dzięki wiedzy zdobytej przez wieloletnią obecność na rynku energii, przeprowadzimy szczegółową analizę zużycia energii do posiadanej taryfy aby instalacja była dobrana do Twoich potrzeb a przy tym bezawaryjna przez długie lata.


Dogodne finansowanie

Oferujemy kilka form finansowania od niskooprocentowanego kredytu dla klientów indywidualnych po leasing dla klientów firmowych, a wszystko to na bardzo dobrych warunkach dopasowanych do Twoich możliwości.


Formalności zostaw nam

Pomożemy ze wszystkimi formalnościami związanymi z inwestycją w PV, łącznie ze zgłoszeniem wymiany licznika na dwukierunkowy oraz pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie z III edycji programu “Mój prąd”.


Jak działamy


Oferta wstępna

Wypełnij formularz kontaktowy, my zadzwonimy do Ciebie i zbierzemy wszystkie niezbędne informację a następnie przygotujemy ofertę.

Projekt instalacji

Jeżeli nasza oferta będzie dla Ciebie satysfakcjonująca to przedstawimy szczegółowy projekt instalacji wraz z analizą uzysku oraz projektem graficznym.

Wizja lokalna

Spotykamy się z Tobą na oględziny obiektu, pobieramy szczegółowe wymiary, oceniamy stan instalacji elektrycznej i dogadujemy wszystkie kwestie techniczne.

Finansowanie i umowa

Wspólnie dobieramy dogodną formę finansowania (kredyt lub leasing), a dzięki współpracy z czołowymi bankami pomożemy w uzyskaniu jak najlepszych warunków. Podpisanie umowy i wybór dogodnego terminu montażu to już czysta formalność.

Instalacja i podłączenie do sieci

Po fachowym montażu i sprawdzeniu instalacji, załatwiamy wszystkie formalności związane z umowa bilansowania 1:1 oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programu “Mój prąd”.

Nasze ostatnie realizacjeWykorzystujemy tylko najlepsze podzespoły
Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania oferty.


Wypełnij formularz

Zaufaj specjalistom – żyj oszczędnie i nowocześnie. Na 100 % !!
Opinie Klientów