Ogarniamprad.pl

Fotowoltaika

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę ?

Jednym z głównych powodów jest oszczędność. Bazując na obecnych stawkach energii (wliczając stałe opłaty OSD) oraz licznych upustach jak ulga termomodernizacyjna (odliczenie od podatku 18/32%) czy dofinansowanie z programu “Mój prąd” (do 5000 zł zwrotu), koszt instalacji (pokrywającej roczne zapotrzebowanie na energię w wysokości 5 MWh), zwraca się średnio w ciągu 4 – 7 lat od zamontowania. Po tym okresie, elektrownia fotowoltaiczna produkuję energie za darmo, a nasze koszty wynoszą zaledwie kilka procent wydatków sprzed inwestycji.
W perspektywie 25 lat możemy zaoszczędzić prawie 40 tys. zł, które wydalibyśmy nie posiadając takiej instalacji.

 

Fotowoltaika od ogarniamprad


 

Długa gwarancja i trwałe podzespoły

Certyfikowane podzespoły z kilkunastoletnia gwarancją producenta to podstawa nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz najlepsze podzespoły o najwyższej wydajności, efektywności i bezawaryjności.

Fachowa obsługa

Dzięki wiedzy zdobytej przez wieloletnią obecność na rynku energii, przeprowadzimy szczegółową analizę zużycia energii do posiadanej taryfy aby instalacja była dobrana do Twoich potrzeb a przy tym bezawaryjna przez długie lata. Współpracujemy z wiodącymi firmami z zakresu fotowoltaiki, dzięki czemu będziesz miał wybór z kilku ofert.

Dogodne finansowanie

Nie każdego stać na zakup gotówkowy dlatego przygotowaliśmy kilka form finansowania od niskooprocentowanego kredytu dla klientów indywidualnych po leasing dla klientów firmowych, a wszystko to na bardzo dobrych warunkach dla Ciebie.

Formalności zostaw nam

Pomożemy ze wszystkimi formalnościami związanymi z inwestycją w PV, łącznie ze zgłoszeniem wymiany licznika na dwukierunkowy oraz pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie z programu “Mój prąd”.
  

Instalacja fotowoltaiczna w domu czy firmie to inwestycja w przyszłość, dobór komponentów, których niezawodność, efektywność oraz wysoka jakość montażu to kwestie fundamentalne. Zaufaj specjalistom – żyj oszczędnie i nowocześnie.


  

Wypełnij formularz a my przedstawimy Tobie oferty


  1. Formularz dla domu
  1. Formularz dla firm


5 kroków do bycia niezależnym energetycznie

Oferta wstępna

wystarczy wypełnić formularz poniżej a my przedstawimy ofertę odpowiednią do Twoich wymagań

Projekt instalacji

jeżeli nasza oferta będzie satysfakcjonująca to przedstawimy szczegółowy projekt instalacji z analizą uzysku oraz layout’em ułożenia paneli

Wizja lokalna

spotykamy się z Tobą na oględziny obiektu, pobieramy wymiary, oceniamy stan instalacji elektrycznej

Finansowanie i umowa

dobieramy dogodną formę finansowania (kredyt/leasing), ustalamy datę montażu i podpisujemy umowę

Instalacja i podłączenie do sieci

załatwiamy wszystkie formalności związane z przyłączeniem do sieci OSD oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programu “Mój prąd”

Nasze ostatnie realizacje

Współpracujemy z instalatorami na terenie całego kraju, którzy montują instalacje wiodących producentów:

Masz pytania ? Skontaktuj się z namiOpinie Klientów