Ogarniamprad.pl

Fotowoltaika

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę ?

Jednym z głównych powodów jest oszczędność. Bazując na obecnych stawkach energii (wliczając stałe opłaty OSD) oraz licznych upustach jak ulga termomodernizacyjna (odliczenie od podatku 18/32%) czy dofinansowanie z programu “Mój prąd” (do 5000 zł zwrotu), koszt instalacji (pokrywającej roczne zapotrzebowanie na energię w wysokości 5 MWh), zwraca się średnio w ciągu 4 – 7 lat od zamontowania. Po tym okresie, elektrownia fotowoltaiczna produkuję energie za darmo, a nasze koszty wynoszą zaledwie kilka procent wydatków sprzed inwestycji.
W perspektywie 25 lat możemy zaoszczędzić prawie 40 tys. zł, które wydalibyśmy nie posiadając takiej instalacji.

 

Fotowoltaika od ogarniamprad


 

Długa gwarancja i trwałe podzespoły

Certyfikowane podzespoły z kilkunastoletnia gwarancją producenta to podstawa nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz najlepsze podzespoły o najwyższej wydajności, efektywności i bezawaryjności.

Fachowa obsługa

Dzięki wiedzy zdobytej przez wieloletnią obecność na rynku energii, przeprowadzimy szczegółową analizę zużycia energii do posiadanej taryfy aby instalacja była dobrana do Twoich potrzeb a przy tym bezawaryjna przez długie lata.
Dostarczamy kompletne rozwiązania na terenie całego kraju.

Dogodne finansowanie

Nie każdego stać na zakup gotówkowy dlatego przygotowaliśmy kilka form finansowania od niskooprocentowanego kredytu dla klientów indywidualnych po leasing dla klientów firmowych, a wszystko to na bardzo dobrych warunkach dla Ciebie.

Formalności zostaw nam

Pomożemy ze wszystkimi formalnościami związanymi z inwestycją w PV, łącznie ze zgłoszeniem wymiany licznika na dwukierunkowy oraz pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie z programu “Mój prąd”.
  

Instalacja fotowoltaiczna w domu czy firmie to inwestycja w przyszłość, dobór komponentów, których niezawodność, efektywność oraz wysoka jakość montażu to kwestie fundamentalne. Zaufaj specjalistom – żyj oszczędnie i nowocześnie.


  

5 kroków do bycia niezależnym energetycznie


Oferta wstępna

wystarczy wypełnić formularz poniżej a my przedstawimy ofertę odpowiednią do Twoich wymagań

Projekt instalacji

jeżeli nasza oferta będzie satysfakcjonująca to przedstawimy szczegółowy projekt instalacji z analizą uzysku oraz layout’em ułożenia paneli

Wizja lokalna

spotykamy się z Tobą na oględziny obiektu, pobieramy wymiary, oceniamy stan instalacji elektrycznej

Finansowanie i umowa

dobieramy dogodną formę finansowania (kredyt/leasing), ustalamy datę montażu i podpisujemy umowę

Instalacja i podłączenie do sieci

załatwiamy wszystkie formalności związane z przyłączeniem do sieci OSD oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programu “Mój prąd”

Wypełnij formularz a my przygotujemy ofertę


  1. Rozwiń formularz dla domu
  1. Rozwiń formularz dla firm

Nasze ostatnie realizacje

Współpracujemy z instalatorami na terenie całego kraju, którzy montują instalacje wiodących producentów:

Masz pytania ? Skontaktuj się z namiOpinie Klientów